Hikayemiz

Küpçüoğlu 2006-2021

2006 yılında kurulan işletmemiz, metal geri dönüşüm ve metal imalat  konularında çalışmak üzere kurulmuştur. 2014 yılında faaliyetlerini  tamamen  beyaz eşya ve metal üretim grubunda yardımcı sanayi hizmetine dönüştürmüştür.

Özellikle beyaz eşya pişirici grubunda çeşitli ürünlerle müşteri  beklentilerini karşılamaya çalışmaktadır.

İşletmemiz, toplamda 5.000 m² üzerinde 4.500m²’ lik kapalı alanda  kurulu olup, bünyesinde preshane, kaynaklı üretim, gruplama , boru şekillendirme, kalıphane, üretim prosesleri ile hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez bir ilke kabul eden Küpçüoğlu Metal  İşletmesi faaliyetlerini ISO 9001:2015; OHSAS 18001:2007;  ISO 10002:2014 Kalite Yönetim Sistemine uygun bir biçimde  sürdürmektedir.

Küpçüoğlu ile iletişim
Bize en iyi nasıl ulaşabileceğinize dair adresler ve bilgiler.

Misyonumuz

Sürekli gelişim felsefesi doğrultusunda; çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçilerini memnun edecek bir yönetim sistemi uygulayarak, firmanın bugününü dünden daha gelişmiş hale getirmek.

Vizyonumuz

Metal üretim konusunda müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen ve kendini yenileyebilen öncü bir kuruluş olmak.

Çalışanlarımız

Küpçüoğlu bünyesinde aktif olarak 100'den fazla çalışan bulunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önemi çalışan memnuniyetine de göstermekteyiz. Mutlu Çalışan = Mutlu müşteri Prensibini gözetmekteyiz.

KÜPÇÜOĞLU METALURJİ KİMDİR?

Tanıtım videomuz

Neden Farklıyız

Türkiye’nin nefesi girişimciler olarak yaptığımız işlerle ülkemizi temsil ettiğimizin farkında olarak çalışıyoruz. 

İş İlanlarımız

Dünya üzerinde olumlu bir etki bırakmak isteyen akıllı bireyler arıyoruz. Bu sizseniz, Kariyer sayfamızı ziyaret edin veya şu adresten bize bir CV gönderin: info@kupcuoglu.com.tr